01

Reklam ve tanıtım filmi


Projeniz, ürününüz, kuruluşunuz ya da aklınıza gelen her şey için reklam ve tanıtım filmleri hazırlıyoruz.

Kuruluşunuzun ve projenizin ruhuna uygun bir senaryo ve görsel yaklaşım yaratıyoruz.
Sosyal medya, dış mekan, mobil uygulamalar gibi çeşitli alanlara uygun, ölçeklendirilebilir filmler hazırlıyoruz.
İhtiyaçlarınıza ve talebinize uygun olarak orijinal müzik, seslendirme ve altyazı çalışmaları yapıyoruz.
Filmlerinizi, istediğiniz platformlarda yayınlamaya hazır formatta teslim ediyor, karışıklığı ve iş yükünü azaltıyoruz.

02

İnternet sitesi


Erişilebilir, kolay, anlaşılır ve eşsiz internet siteleri yaratıyoruz.

Mareliber'de WordPress'in gücüne inanıyoruz. WordPress, herkes için tasarlanmış, erişilebilirlik, başarım, güvenlik ve kullanım kolaylığı amaçlayan bir yazılımdır. Mütevazı bir blog sitesinden yoğun bir haber portalına ya da büyük ölçekli kurumsal sitelere kadar geniş yapılandırma altyapısı, yüksek güvenlik ve kolay yönetim imkanı sunar. Daha fazlasını keşfedin.

Talebinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak çok dilli internet siteleri hazırlıyoruz.
İnternet sitenizi bilgisayar, tablet, telefon gibi çeşitli cihazların ekranına uyum sağlayacak hale getiriyoruz.
Google ve benzeri arama motorlarında görünürlüğünüzün artması için SEO uyumlu internet siteleri yaratıyoruz.

03

Sosyal medya


Sosyal medya, ulaşmak istediğiniz grupların her gün gördüğü yüzünüzdür. Sizi yansıtan, heyecanınıza ortak olan ve dinamik sosyal medya çalışmalarıyla hedef sizi hedef kitlenize yaklaştırıyoruz.

Sosyal medya her geçen gün büyüyor, platformlar hızla çeşitlilik kazanıyor. Bu hıza ayak uydurmanız için Facebook'tan Instagram'a, Twitter'dan YouTube'a, Spotify'dan TikTok'a ve LinkedIn'e kadar talep ettiğiniz tüm mecralara uyumlu sosyal medya kampanyaları hazırlıyoruz.
Platformların dinamizmine ve hedef kitlenizin alışkanlıklarına uygun bir planlama hazırlıyoruz.
Kuruluşunuzun kimliğine göre özel kampanya önerileri getiriyor, birlikte projelendiriyor ve uygulamaya geçiyoruz.

04

Kurumsal kimlik


Kurumsal kimliğiniz; kuruluşunuzun, projenizin ya da ürününüzün hedef kitlenize ulaşırken iletişimin hangi bağlamda kurulacağını belirler. Her renk, her çizgi, her hareket bu bağlamı kökten değiştirebilir.

Sizi, hikayenizi ve hedeflerinizi tanımakla başlıyor, ihtiyacınıza uygun kurumsal kimliği sizinle birlikte yaratıyoruz. Tam bir terzi işi!

Logo, renk paleti, animasyon çalışmaları yapıyor; karakter, sembol ve maskot konseptleri yaratıyoruz.
Kurumsal kimliğinizi kartvizit, zarf, antetli kağıt, fatura, ürün paketleri, dosya, e-posta imzası, giyilebilir ürünler gibi çok çeşitli alanlara uyarlıyoruz.

05

Halkla ilişkiler (PR)


Kuruluşuzun iletişim çalışmalarını bütüncül bir bakışla üstleniyor; kurumsal iletişim, dinamik iletişim yönetimi (gündem yönetimi), sektörel iletişim, basın ilişkileri, kurum içi iletişim, kriz yönetimi, raporlama ve hukuki danışmanlık alanlarında hizmet veriyoruz.

Sizinle birlikte, size özel bir iletişim stratejisi geliştiriyor ve her alanda kuruluşunuza uygun bir iletişim çalışması yürütüyoruz.
Kuruluşunuzun hedef kitlesinde yer alan, özel ya da kırılgan gruplar dahil tüm aktörlere erişebilmesi, adil ve etkili bir planla çalışmalarınızın herkese eşit oranda ulaşabilmesini sağlar. Kurumsal erişilebilirlik imkanlarını geliştirmek için, uluslararası kuruluşların rehberlerini ve raporlarını takip ederek kendimizi ve kuruluşunuzu geliştiriyoruz.

06

Canlı yayın ve etkinlik çekimi


Kurumsal hafıza her şey değildir ama kesinlikle çok şeydir! Binbir çaba ve emekle düzenlediğiniz etkinliklerin kayda geçirilmesi ve hedefinize uygun olarak mümkün olan en geniş kitleye ulaştırılması, hem iletişim hem de arşivleme açısından kuruluşunuza seviye atlatır.

Etkinliklerinizin ölçeğine ve amacına uygun bir çekim ve canlı yayın planı hazırlıyoruz.
Etkinlik çekimlerini hem paylaşıma hazır hale getiriyor hem de kurumsal arşiviniz için en kaliteli haliyle teslim ediyoruz.

07

Online etkinlikler


Geride bıraktığımızı umduğumuz pandemi yılları, bize çok önemli bir şey öğretti: Herkes ve her şey birbirine sandığımızdan daha yakın! Artık evimizden, ofisimizden ya da bilgisayarımızı açtığımız herhangi bir yerden, dünyanın her yerine rahatlıkla ulaşabileceğimizi biliyoruz.

Kuruluşunuz için mesafeleri ortadan kaldıran online etkinlikler düzenliyor, edindiğimiz tecrübeyle dünyanın her yerine bağlanmanız için optimum çözümü sunuyoruz.

Online etkinliklerinizi sizinle birlikte tasarlıyor, en verimli stratejiyi buluyoruz.
Etkinliğinizin ölçeğine, amacına ve gerekliliklerine uygun olarak Zoom, Skype, Discord, Teams gibi platform seçenekleri yaratıyoruz.
Kurumsal ölçeğinize uygun video ve ses çözümleri sunuyor, etkinliğinizin mümkün olan en iyi izlenimi yaratmasını sağlıyoruz.

_ MARELİBER GİBİ

Nasıl yapıyoruz?

Mareliber'de her işi dikkatle ele alır, kendimizden bir parça katar ve özenle yaparız.

Size özel
Bir projenin herkes için tatmin edici sonuçlar vermesi, yürütücülerinin öyküsüyle uyuşması halinde mümkün olur. Mareliber'e gelen her projeyi paydaşlarının kimliğiyle değerlendiriyor; anlatacağımız hikayeyi, anlatmak istediğiniz bütüne uyumlu olarak yaratıyoruz.
Özgün
Mareliber'de özgünlük her şeydir. Üstlendiğimiz projeleri uygulamaya başlamadan önce sektördeki mevcut çalışmaları inceliyor, sektörün doğasına ve alışkanlıklarına uygun özgün bir hikaye yaratıyoruz.
Hedefe yönelik
Teknoloji, alışkanlıklarımızı dönüştürüyor; artık geniş kitlelere ulaşmak her zamankinden daha kolay. Bu koca deryanın içinde hedeflediğiniz kitleyi bulmaksa her geçen gün zorlaşıyor. Mareliber'de her projeyi kendi içinde değerlendiriyor, tam ihtiyacınızın olan hedefi belirlemek için birlikte çalışıyoruz.
Esnek
Ölçeği fark etmeksizin her proje, esnek bir planlamaya ihtiyaç duyar. Mareliber'de, işlerin her an değişebileceğini biliyor ve mümkün olan en esnek çalışma planını hazırlıyoruz.
Baştan sona
Bir projeyi hayata geçirmek yeterince zor ve karmaşık. Mareliber'de iş yükünüzü hafifletmek için, çalıştığımız projelerdeki rolümüzü sizinle birlikte netleştiriyor; siz projeyi gerçekleştirirken biz kendimize düşeni baştan sona yaparak yükünüzü hafifletiyor, karmaşayı azaltıyoruz.

Aileden biri

Bizce tamamlanmış her iş, iyi bir kutlamayı hak eder. Mareliber, üstlendiği projelerde kendini aileden biri gibi hisseder.

Mareliber'i daha yakından tanıyın.

Bizi daha yakından tanımak, sohbet etmek veya hikayeniz üzerinde birlikte çalışmak isterseniz bir çay (ya da kahve ❤) içmek için uğrayabilirsiniz.