_ BİZ KİMİZ?

Hakkımızda


Mareliber, düşüncelerin ve hikayelerin enginliğine inanarak kaybolmasın, uçup gitmesin diye hikayelerinizi yaşatır.

Markamız, Latince mare ve liber kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.

Mare, Latince’de deniz anlamına gelir. Marina kelimesi buradan türemiştir. Liber sözcüğü de yine Latince‘de deniz, kitap ve özgürlük kelimelerinin kökeni olmakla birlikte ağaç kabuğu anlamında kullanılmıştır.

Amblemimizde bulunan yaprak, formuna liber kelimesinin ağaç kabuğu anlamından ulaşır. Yaprağımız döne döne bir su yüzeyi ile buluşur ve dalgalar oluşturur.

Mareliber logosu, üretimlerimizin dalga dalga bir başka hikâyeyle temas ederek çoğalması hedefimizi simgeler. Renk seçimimizde kullandığımız mavi, uyum ve denge hissi vermesini umduğumuz, evrenle dünyamız arasında bir köprü görevi gören gökyüzünün enginliğini çağrıştıran, uçucu, hafif bir renktir.


Mareliber, yılların tecrübesini ve dostluğunu bir araya getirerek 2020 yılının başında Ankara'da kuruldu.

Sanat alanında belgesel ve kurmaca film çalışmaları yürütüyoruz.

Aynı zamanda tanıtım ve reklamcılık alanında; tanıtım filmleri ve reklamlar çekiyor, kurumsal kimlik çalışmaları yapıyor, fonksiyonel internet siteleri inşa ediyor, basılı ve dijital medyaya içerik hazırlıyor, sosyal medya operasyonları yürütüyor, arşivleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN
_ MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Söz uçar, görsel kalır.

_

Misyonumuz


Değerlerimiz doğrultusunda, sürekli kendini geliştirme anlayışıyla bilgimizi ve teknolojiyi harmanlayarak verdiğimiz hizmetlerimizi değişen toplumun değişen beklentileri ile en iyi şekilde buluşturmak.

_

Vizyonumuz


"Verba volant scripta manent” yani “Söz uçar yazı kalır” sözünü, teknolojiyi de kullanarak “Söz uçar görsel kalır” olarak değiştirmek…

_ DEĞERLERİMİZ

Mareliber, yaptığı her işte çevresine ve gezegene karşı sorumluluk hisseder, çalışmalarını bu bilinçle sürdürür.


Gezegen Hakları

Mareliber, doğaya zarar verecek hiçbir işin parçası olmaz. Doğadaki tüm canlıların yaşam hakkını savunur ve bu hakka duyduğu saygıyla üretim yapar. Gezegenini sever, türcülük yapmaz.


Güvenilirlik

Mareliber, hesap verebilirliği ve şeffaflığı önemser. Karşılıklı saygı ve dürüstlüğe dayalı bir anlayışla, birlikte çalıştığı herkese güvenilir bir ilişki sunar.


Çalışan Hakları

Mareliber, çalışan haklarını gözetir. Sigorta, ücret ve çalışma koşullarını bu hakları göz önünde bulundurarak belirler. Çalışma ortamında ekibin iyi hissetmesi ve motivasyonu önemlidir, Mareliber’de mobbinge yer yoktur.


Eşitlik

Mareliber, eşitlikten yanadır. Cinsiyet, cinsel kimlik/yönelim, renk, dil, inanç, etnisite, yaş ayrımcılığı, engellilik, sosyal statü gibi ayrımcılık türlerinin tümüne karşıdır.


Nitelikli Ürün Sunmak

Mareliber, üretimlerinin nitelikli olmasını amaçlar. Talepleri ve ihtiyaçları en tatmin edici haliyle karşılamak için titizlikle çalışır. Ekibinin nitelikli iş gücüne güvenir ve ortaya çıkan sonuçtan/üründen karşılıklı memnuniyeti esas alır.

Mareliber'i yakından tanıyın.

Bizi daha yakından tanımak, sohbet etmek veya hikayeniz üzerinde birlikte çalışmak isterseniz bir çay (ya da kahve ❤) içmek için uğrayabilirsiniz.